درباره ما

شرکت صنایع غذایی طلالو پس از دو دهه فعالیت، بالاترین سرمایه خود را اعتماد مشتریان می­داند و تمام تلاش و تمرکز لازم خود را برای بدست آوردن این مهم متمرکز کرده است. شعار اصلی ما حمایت از حقوق مصرف­ کننده، اشتغال­زایی و تولید محصول با کیفیت است.

از زمان آغاز به فعالیت شرکت صنایع غذایی طلالو، این شرکت تمام تمرکز خود را برای ایجاد بسترهای مناسب برای تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم، گذاشته است. همچنین با استفاده از بهترین مواد اولیه و آماده سازی محصولات با بالاترین کیفیت آماده رقابت با تمامی برندهای داخلی و خارجی می­باشد. باید متذکر شد انطباق کامل شرکت و کارخانه با اصول بهداشت فردی و محیطی در رسیدن به این اهداف مهم سهم بالایی داشته ­اند.

چای طلالو با دیدگاه برآورده سازی الزامات و نیازمندیهای مصرف کندگان محصولات این شرکت با ارائه کالایی برتر به لحاظ کیفیت، قیمت و نوآوری در تولید و همچنین دستیابی به خدمات جهانی با ایجاد سیستم های توزیع و فروش مناسب در سراسر کشور قصد دارد چشم انداز بلند مدت خود را جهت حضور در بازارهای داخلی و خارجی طراحی و در زمینه توزیع یکنواخت تا دورترین نقاط کشور اقدام نماید. لذا این شرکت در الویت اول با شاخص خدمت به مصرف کنندگان، تولید محصولی را با دریافت و رعایت خواسته های مصرف کننده با هدف جلب رضایت مشتری دنبال می­کند.